Amazon'da Yeni Bir Uygulama: X-Ray!

Online alışveriş konusunda dünya genelinde en popüler markalardan bir tanesi olan Amazon geliştirdiği son yeni uygulama ile artık paket içerisinin açılmadan görünmesini sağlayacak. İşte konu ile ilgili detaylar.

Dünya genelinde yaptığı sevkiyatlar ile pek çok farklı bölgede en çok kullanılan alışveriş sitelerinden bir tanesi olan Amazon uygulamalarını geliştirmeye sürdürüyor. Amazon tarafından yapılan son açıklamalar da kişilerin daha iyi ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesi adına yeni bir özelliğin kullanabileceği belirtilirken özellikle bu yenilik sayesinde kullanıcılar sipariş ettikleri kargoların içeriğini kolay bir şekilde görebilecek.

Kutu Açmadan Kutu İçerisi Görülecek

Artık kişilerin kutu içeriğini açmasına gerek kalmadan mobil uygulama aracılığıyla kutuların içerisinde yer alan tüm eşyaların ve ürünleri görebilmesi mümkün olacak. Yapılan açıklamalarda bu konuda ücretsiz bir şekilde hizmetin sunulacağı belirtilirken bu hizmet sayesinde kişilerin güvenli bir şekilde işlemlerini yapabileceği belirtildi. İşlemlerin ücretsiz bir şekilde yapılabilir durumda olması aynı zamanda kişilerin bu konudaki ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde gidermesini sağlayacak. Yapılan açıklamalarda uygulamanın nasıl kullanılacağı ile ilgili detaylar verilirken özel bir uygulama tanıtım videosu da hazırlanmış.

Kutunun içinde ne olduğunun kolay bir şekilde görülebileceğini uygulama böylece sık sık alışveriş yapan kişiler için de pratik bir kullanım sunacak. Kargo içerisinde istenmeyen bir ürünün tespit edilmesi halinde ya da güvenlik açısından farklı sorunlarını tespit edilmesi halinde ise kargo teslim alınmadan iade edilebilecek. Bu bakımdan Amazon tarafından sunulan bu yeniliğin büyük bir ilgi görmesi ve aynı zamanda güvenlik sağlaması bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları