Apple 27 Ekim'de Sahneye Çıkıyor!

Eylül ayı içerisinde özel bir etkinlik düzenleyen Apple, 27 Ekim tarihinde yeni bir tanıtım daha yapacağını diyor. İşte yeni tanıtım ile ilgili gelen detaylar.

Eylül ayı içerisinde yaptığı etkinliklere birlikte iPhone 7 serisini piyasaya sunmayı başaran Apple, bu tarih itibariyle yine en çok konuşulan markalar arasında yer almıştı. Bu tarih sonrasında özellikle MacBook modellerini tanıtması amacıyla yeni bir etkinlik düzenlemesi beklenen Apple, beklentiler doğrultusunda 27 Ekim günü yeni bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu.

27 Ekim’de Geliyor!

Yapılan resmi açıklamada 27 Ekim tarihinde özel bir etkinlik düzenleneceği belirtilirken davetiyeler de davetliler için gönderilmeye başlandı. Ekim ayının ilk gününden itibaren oldukça etkili bir dönem yaşanırken teknoloji dünyasında pek çok farklı marka yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Apple tarafından yapılan duyurular ile birlikte Ekim ayı içerisinde yeni bir tanıtımın yapılacak belirtilirken böylece ayın son günlerinde Apple yeni modelleri ile piyasaya giriş yapacak.

MacBook Modelleri Tanıtılacak

27 Ekim etkinliğinde Apple tarafından MacBook Pro MacBook Air ve modellerinin tanıtılması bekleniyor. Bu bakımdan iki modelin farklı versiyonları ile piyasaya girecek olan Apple, bu konudaki beklentileri de karşılama niyetinde.

27 Ekimde Apple'ın yeni bir MacBook tanıtmasına kesin gözüyle bakılırken gündemde konuşulan konular arasında iPad'in yeni versiyonun da tanıtılabileceği söyleniyor. Bu bakımdan iPad mini veya farklı bir versiyon da 27 Ekim günü tanıtılabilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları