Apple Yeniden Black Friday'de!

Black Friday olarak adlandırılan özel alışveriş etkinliğine Apple’ın da hazırlık yaptığını öğrenildi.

Amerika Birleşik Devletleri'nde yıl içerisinde gerçekleştirilen etkinliklerden bir tanesi Black Friday olurken bu yıl özellikle Apple gibi markaların da katılım göstereceği etkinlikler çok daha kapsamlı olacak. Farklı sektörlerde yapılan indirimler sayesinde kullanıcıların çok daha uygun fiyatlar üzerinden alışveriş yapabilmesi mümkün olurken ilk olarak 2014 yılında bu etkinliğe katılan Apple iki yılın ardından ikinci kez etkinliğe katılma planlarını yapıyor.

Akıllı Saat Gelebilir

Özellikle 2014 yılında oldukça cazip seçenekler sunarak kullanıcıların ilgi göstermesini sağlayan Apple’ın bu etkinlikte hangi cihazla yer alacağı şu an için bilinmiyor. Fakat konu ile ilgili yapılan paylaşımlar ve resmi açıklamalarında akıllı saatler için özel bir indirime gidebileceği belirtiliyor. Görsellerde ön plana çıkarılmış olan akıllı saatler Black Friday kapsamında yüksek oranlarda indirime girebilir.

Özellikle Apple’ın en çok tercih edilen giyilebilir cihazlarından birisi olan Apple Watch’un indirime girmesi halinde yüksek kullanıcı sayılarına ulaşabilir. Önümüzdeki dönemlerde başlayacak olan etkinlik öncesinde Apple hangi ürünlerde indirime gireceğini net bir şekilde açıklaması beklenirken Bu açıklamalar ve kuşkusuz Black Friday etkinliğinde en dikkat çekecek marka kuşkusuz Apple olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları