Apple'dan Özel 20 Yılllık Tasarım Kitabı!

Apple 20 yıldan beri markanın tasarım hikayesini kitap ile kullanıcılara sunulacak.

Apple tarafından yapılan son açıklamalarda özellikle tasarım açısından büyük beğeni toplayan markanın tasarım alanındaki son 20 yıldaki çalışmalarının bir kitapta toplandığı belirtildi. 20 yıllık süreç içerisinde Apple tarafından hangi çalışmaların yapıldığı, projeler üzerinde nasıl ilerleme kaydedildiği gibi tüm detaylar yeni kitap ile birlikte incelenebilecek.

Tasarımları Beğeniliyor

Özellikle Apple ürünlerinin fotoğraflanması konusunda daha özel bir çalışmanın yapıldığı belirtilirken ortaya çıkartılan ürün oldukça dikkat çekti. Yapılan açıklamalarda Apple tarafından bu kitabın piyasada satışa çıkarılacağı belirtilirken başlangıçta sınırlı ülkelerde kitap satın alınabilecek. Farklı boyutlarda hazırlanacak olan kitapların fiyatları da bu açıdan farklı olacak. Yapılan resmi açıklamalarda kitapların başlangıç fiyatının 199 dolar olacağı belirtilirken daha büyük versiyonu isteyen kişilerin 299 dolar ödemesi gerekecek.

Özellikle kitabın Türkiye sınırları içerisinde satışa çıkması halinde 1000 TL gibi yüksek bir rakam üzerinden satışa sunulması bekleniyor. Bu bakımdan yeni kitap ile birlikte Apple’ın ne kadar bir gelir elde edebileceği de oldukça merak ediliyor. Kitapların boyutları 10.20 x 12.75 inç ve 13.00 x 16.25 inç olacak. Başlangıçta kitabın satışa çıkacağı ülkeler ise Birleşik Devletler, Birleşik Krallık, Avustralya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Kore ve Tayvan olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları