Galaxy Note 7 Reklamları Geliyor!

Samsung Galaxy Note 7 için kaybedilen itibarı geri almak isteyen Samsung, şimdi yeni bir kampanya başlattı. Kampanya için de tüm kullanıcılara çağrı yapıldı.

Samsung tarafından Ağustos ayı içerisinde piyasaya sunulan fakat batarya problemleri nedeniyle geri toplanmak zorunda kalan Galaxy Note 7 modelleri için şimdi yeni bir kampanya başlatılacak. Samsung tarafından gerçekleştirilecek olan kampanyada Galaxy Note 7 için yeni reklam filmlerinin oluşturulacağı ve bu reklam filmlerinde de kullanıcıların yer alacağı belirtildi. Dünya genelinde tüm kullanıcılara konuyla ilgili çağrı yapılırken kullanıcıların reklam filminde yer almak için başvuru yapabileceği belirtildi.

Başvurular Yapılabilecek

Yapılan açıklamalarda hem eski hem de yeni Note 7 kullanıcılarının reklam filmlerinde oynayabileceği belirtilirken kullanıcıların telefonlarının iade ve yenileme işlemlerinde yaşadığı süreci anlatması ve bu durumdan memnun olup olmadığını açıklaması bekleniyor. Hafta içerisinde çekilecek olan reklamda her bir katılımcı için 600 dolar gibi ücret ödeneceği belirtilirken aynı zamanda dünya genelinde herkesin bu reklam kampanyasına katılabileceği ve görüntülerini çekerek gönderebileceği ifade edildi. Samsung yeni yayınlanacak olan reklam filmleri ile birlikte Galaxy Note 7 hakkındaki tüm iddialara karşı açıklama yapacak.

Önümüzdeki günlerde başlayacak olan çekimler bir ay gibi bir süre içerisinde televizyonlarda yayınlanmaya başlayacak. Bu bakımdan reklam çalışması ile birlikte durumu toparlamak isteyen Samsung'un bu çalışma ile ne kadar şartları kendilerine ne kadar çevirebildiği görülecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları