Samsung Tam Sayfa İlanla Özür Diledi

Galaxy Note 7 modelinde yaşanan hatalar nedeniyle kullanıcılardan özür dileyen Samsung farklı ülkelerdeki gazetelere tam sayfa özür ilanı yayınlanmaya başladı.

Bugüne kadar piyasaya sunduğu cihazlarıyla milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen ve güvenli olarak tanımlanan Samsung'un Galaxy Note 7 modelleri ile birlikte ciddi bir handikap yaşanması da markanın güvenilirliği konusunda çeşitli tartışmaların yapılmasına yol açtı. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda markanın tüm kullanıcılardan özür dilediği belirtilirken yazılı olarak dahi pek çok farklı platformda Samsung kullanıcılardan özür dilemişti.

Diz Bile Çöktüler!

Üstelik düzenlenen son basın toplantılarında Samsung'un üst düzey temsilcileri kullanıcılar karşısında diz çökerek tekrar tekrar özür dilerken Samsung tüm bunlarla yetinmedi. Yapılan açıklamalarda Samsung'un gazetelere tam sayfa ilan vermeye başladığı belirtilirken bu tam sayfa ilanlarda da yine kullanıcılardan özür dilendi.

En Çok Okunan Gazeteler Seçildi

Dünya genelinde en çok satış yapan gazeteleri tercih eden Samsung, New York Times ve Washington Post gibi önemli gazetelere verdiği tam sayfa ilan ile dünya genelinde tüm kullanıcılardan özür dilediğini ve Galaxy Note 7 olayının çözülmesi adına tüm çalışmaların başlatıldığı belirtti. Tüketicileri kaybetmek istemeyen ve kullanıcılarına elinde tutmaya için çabalayan Samsung'un bu doğrultuda bu tip çalışmalara devam etmesi bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları