Turkcell 1 Milyon Kullanıcıyı Kutluyor

Türkiye pazarında oldukça tercih edilen ve yüksek kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran Turkcell 1 milyon müşteriye özel olarak kutlama bşalattı.

Fiber yatırımlarıyla Türkiye genelinde giderek daha fazla kişiye ulaşmayı başaran Turkcell, geçtiğimiz günlerde bir milyon müşteri barajını aşmayı başardı. Bir milyon kişiye şu anda Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren Turkcell başarı sebebi ile özel bir kutlama yaparrken fiber hizmeti alan kullanıcılara bu kutlama kapsamında 100 Mbps hız müjdesi verdi.

Hızla 100Mbps’ye Çıktı1

1 milyona ulaşmanın mutluluğunu yaşayan Turkcell konu ile ilgili müşterilerini memnun etmeyi başarırken Turkcell TV Plus hizmetinde de 1 milyon kullanıcıya ulaşıldı. Bu bakımdan fiber altyapının yanı sıra televizyon hizmetiyle de 1 milyon kişiyi elde etmeyi başaran Turkcell Türkiye sınırları içerisinde oldukça önemli bir atılım gerçekleştirdi.

Aralık ayı boyunca hediye ile kullanıcılar mevcut internet kapasitesinin çok daha üzerinde bir internet hızına ulaşarak bir ay boyunca ücretsiz olarak bu imkândan yararlanabilecek. Yapılan açıklamalarda tüm Turkcell kullanıcılarına konu ile ilgili teşekkür edilirken bu başarıda büyük pay sahibi olan kullanıcılara teşekkür anlamında böyle bir hediyenin verildiği belirtildi. Turkcell tarafından bugüne kadar 4.2 milyar TL'lik bir yatırımın yapıldığı açıklandı. Bu yatırımlar ile birlikte 36 bin 300 kilometrelik fiber hat çekildi ve 2.6 milyon kişiye ulaşıldığı belirtildi. Bu bakımdan şu anda Türkiye'nin büyük bir bölümünde çekim alanı oluşturan Turkcell ile yüksek hızda internet bağlantısı sağlamak mümkün.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları