Vodafone Türkiye DHL İş Birliği Gelişiyor

Vodafone Türkiye özellikle lojistik anlamındaki ihtiyaçlarını DHL ile yaptığı anlaşma ile giderirken yeni bir işbirliğinin daha geleceği öğrenildi.

Vodafone Türkiye'nin özellikle Türkiye'de yürüttüğü lojistik işlemler sayesinde sorunsuz bir şekilde sevkiyatlar yapılırken yapılan son açıklamalarda yeni bir anlaşmanın daha gerçekleştiği belirtildi. Mevcut anlaşmayı bir adım daha ileri götürmeyi başaran bu yeni anlaşma ile birlikte yeni Türkiye genelinde bulunan 18 bölge lojistik deposunun 10 tanesinin Vodafone için ayrılması ve bu depolarda yer alacak Vodafone ürünlerinin bölgelere daha hızlı bir şekilde ulaştırılması amaçlanıyor.

10 Bölge İle Başlayacak

Başlangıçta 10 farklı bölge için yapılacak bu çalışmadan iyi bir sonucun alınması anlaşmanın daha da genişletilmesini sağlayabilir. Yapılan açıklamalarda 10 ilde yer alan bölge depolarına ürünlerin teslim edileceği ve ardından Vodafone Türkiye operasyonları için bu bölgelerden alınacak ürünlerin daha hızlı bir şekilde sevkiyat yapılabileceği açıklandı. Operasyonların hızlanması ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi adına böyle bir seçim yapıldığı belirtilirken Vodafone Türkiye ve DHL arasında yapılan bu anlaşma çok daha hızlı hizmetin sunulmasının yanı sıra ekonomik bir çözümün de sunulmasını sağlayacak. Bu bakımdan Türkiye'de etkinliğini daha da arttırmak isteyen Vodafone için önemli bir anlaşma sağlandığı görülürken bu anlaşma ile birlikte Vodafone hızlı, ekonomik ve sorunsuz bir şekilde hizmetini müşterilerine sunabilecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları